Інновації в дії, або чому за технологіями майбутнє!
Конкуренція на ринку виробників елеваторного обладнання України нині досягла високої концентрації. Тим не менш, результат виправдовує очевидні ризики.
Фахівці “ІННОВІННПРОМУ” розробили та упроваджують в життя IIoT (The Industrial Internet of Things) систему САКУРА — промислову систему управління виробничими і технологічними процесами на зернопереробних та хлібоприймальних підприємствах.
* Нагадаємо, що в портфоліо реалізацій “ІННОВІННПРОМ” повна автоматизація понад сотні портових, лінійних елеваторів, млинів, цукрових, комбікормових, оліє-пресових заводів України, Казахстану, Молдови, а кількість виконаних локальних завдань автоматизації наближається до 1000.
Фактично, це – елемент Industry 4.0, розроблений програмістами, інженерами компанії. Мета якого – тотальна автоматизація технологічних, господарських та інших процесів на елеваторі на базі 4-го рівня автоматизації (обробка великих обсягів даних і прийняття рішень автоматизованим комплексом), мінімізація участі людини в прийнятті технічних рішень. Зауважимо, що частина деталей розроблена та виготовляється компанією, завдяки чому, такі рішення поєднуються із конкурентними цінами.
САКУРА взаємодіє з системами управління виробництвом і містить 2 компоненти:
- ERP PLM система кількісного і якісного обліку зернових САКУРА-Виробництво.
- MES система контролю технологічних витрат САКУРА-Технологія.
Головне призначення - це зниження економічних витрат при зберіганні зернопродуктів на елеваторних комплексах, яке досягається за рахунок:
- Контролю і оптимізації витрат енергоресурсів - електроенергії і газу;
- Скорочення технологічних витрат шляхом вибору найменш енергоємних маршрутів переміщення зернопродуктів;
- Недопущення роботи технологічного обладнання без корисного навантаження;
- Контроль своєчасності проведення технічного обслуговування обладнання і, відповідно, зменшення часу простоїв, пов'язаних з поломкою обладнання тощо.
Варто зазначити, що комплекс побудований за модульним принципом - замовник отримує лише ті модулі і функції програмного забезпечення, які йому необхідні. Наприклад, вони можуть функціонувати як самостійно – Eнергомоніторинг, Енергоефективність, ТОіР (технічне обслуговування і ремонти), СЕД управління документами і задачами "ТЕЗИС”, так і в складі єдиної системи. До того ж, всі автоматизовані робочі місця (АРМ) Системи є мережевими і можуть бути розгорнуті в будь-якій географічній точці, з урахуванням прав та умов доступу. Розгортка можлива як на нових підприємствах, які тільки розпочинають свою діяльність, так і на діючих підприємствах, без порушення сталого виробничого ритму об’єкта.
З метою отримання достовірної інформації про якість зернових до Системи інтегруються автомобільні, залізничні та потокові пробовідбірники.
Нині ж, експериментальне впровадження триває, тому оперативно про компанію-замовника та результати — очікуйте згодом!
Потрібна консультація - звертайтеся!