Системи контролю вальцових верстатів

Управління привалом і відвалом валків вальцового верстата - надзвичайно тонкий і критичних процес на млині, так як будь-яке порушення технології процесу розмелу, як правило, призводить до поломки і тривалих простоїв обладнання, безповоротного пошкодження валків. Тому, за процесом розмолу ведеться безперервне візуальне спостереження персоналом млина. Також існують бюджетні системи контролю подачі зерна до вальцових верстатів, які нині не можуть похвалитися високою точністю і надійністю.

Фахівцями компанії ІННОВІННПРОМ розроблено обладнання, яке забезпечує всесторонній контроль стану вальцових верстатів, управління привалом і відвалом валків, передачу даних до Автоматизованої системи управління технологічними процесами млина

Система забезпечує контроль рівня подачі зерна у вальцові верстати і контроль струмів двигунів верстатів, автоматичне управління валками верстатів.

Основою системи є Прилад контролю вальцового верстату ПКВВ. Як правило, на кожен вальцовий станок типу А1-БЗ встановлюється два прилади ПКВВ. Кожен прилад ПКВВ забезпечує контроль наступних параметрів вальцового верстата:

  • Струм двигуна приводу валків;
  • Рівень зерна на вході в верстата;
  • Рівень вібрації верстата (опційно);
  • Температура підшипників (опційно).

вальцовий верстат, вальцовый станок

За даними аналогового датчика рівня прилад автоматично формує команди на привал і відвал валків верстата.

В разі перевищення виміряних значень струму двигуна вище заданого рівня прилад здійснює аварійне попередження – колір основного індикатора змінюється із зеленого на червоний та видається попереджувальний сигнал на комп’ютер  управління виробництвом і на звуковий сигналізатор. В разі критичного перевищення значення струму вище заданого рівня прилад дає команду на зупинку двигуна верстата.

Опційно до приладу можуть бути підключені датчики контролю вібрації та температури механізмів верстата. В разі перевищення рівня вібрації і температури прилад також формує команди аварійного попередження і відключення.

Конструктивно прилад виконаний в алюмінієвому корпусі і монтується безпосередньо на верстат. До комплекту приладу входять аналоговий ємнісний датчик рівня Dinel і трансформатор струму Dwyer. Опційно можуть бути встановлені датчик вібрації і температури. Завдяки вбудованому Bluetooth-модулю налаштування та калібрування приладу виконується зі звичайного смартфону на операційній системі Android. Прилад забезпечує передачу даних щодо режимів роботи і стан верстату по каналу RS485 на відстань до 1 км.

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.