Історія компанії

ТОВ «ІННОВІННПРОМ» найбільш відоме своїми інноваційними розробками та сотнями впроваджень різних систем автоматизованого контролю та управління на підприємствах галузі хлібопродуктів. Із дня заснування в 1990 р. ми неухильно працюємо над автоматизацією підприємств цієї досить старої, але на диво динамічної та супер важливої для України галузі.

Розпочавши діяльність із створення власних програмованих логічних контролерів (ПЛК) та впровадження їх на млинах і комбікормових заводах, ми поступово перейшли до створення автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) для елеваторів, портових зернових терміналів, млинів. Це - комплексна робота з промисловими об’єктами - від створення проекту до поставки імпортної комплектації, від виготовлення шаф і проведення монтажних та пуско налагоджувальних робіт до розробки програмного забезпечення та вводу підприємства в промислову експлуатацію.

Новітні наші вироби – автоматизовані системи відбору проб зернових культур із кузовів автотранспортних засобів та залізничних вагонів-хоперів. Наша стратегія в цьому напрямку– швидкій перехід від випуску автоматизованих механізмів до автономних роботів для відбору проб зерна, для виключення людського чинника при проведенні аналізів зерна.

Звітуючи за період із заснування компанії, можемо чітко сказати: основний наш здобуток – це наш креативний, кваліфікований, працьовитий колектив. Крім того, компанією автоматизовано 20 млинів, ряд комбікормових заводів, більше 60 елеваторів та портових зернових терміналів, впроваджено 23 автомобільних та 2 вагонних пробовідбірники, встановлено безліч різних систем: термометричних, тензометричних, зволожувальних, вимірювальних та контролюючих, інформаційних тощо. Ми, як компанія з історією та традиціями, найрезультативніші в своїй ніші, для галузі хлібопродуктів України!

 

ТОВ «ІННОВІННПРОМ» надає наступний спектр послуг:

 

Базові принципи діяльності «ІННОВІННПРОМ»

  • Індивідуальний творчий підхід;
  • Використання сучасних засобів розробки;
  • Гнучкість і зручність налаштування систем;
  • Швидке, налагоджене впровадження;
  • Гарантія та сервісний супровід.

 

Наша продукція

Основною нашою продукцією є автоматизовані системи різного призначення:

  • АСУ ТП млинами, елеваторами, комбікормовими заводами;
  • Системи дистанційного моніторингу параметрів технологічних процесів, багато точкового контролю температур в елеваторах;
  • Системи зважування та дозування сипких матеріалів, зерна;
  • Системи відбору проб зерна із автотранспорту та вагонів-хоперів;
  • Інформаційна програмна система САКУРА, орієнтована на підприємства галузі хлібопродуктів.

 

Додаткова продукція: електронні пристрої та програмне забезпечення на замовлення, локальні системи управління технологічними агрегатами та лініями. В цілому, з точки зору  комплексного підходу до вирішення задач автоматизації підприємств галузі хлібопродуктів, ми пропонуємо досить широкий спектр продукції.

 

Презентація по продуктах і рішеннях ІННОВІННПРОМ

       Пробовідбірник Пробоотборник

 

 

 

30
Років на ринку
промавтоматики
1317
Успішних
проектів
65
Висококласних
спеціалістів
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.