Інноваційний телескопічний зонд

Достатньо часто у зерновиків під час вибору системи проб виникає проблема, що жодна з існуючих на ринку України моделей пробовідбірників по своїм габаритам не вписується в споруди, що вже змонтовані на підприємстві. Наприклад, на зерноприймальному підприємстві доцільно встановити пробовідбірник в ваговій, яка вже накрита дахом, а висота даху замала для встановлення пробовідбірника. Підняття даху потребує значних фінансових витрат і тривалих будівельних робіт.

Також існуть ситуації, коли є потреба здійснювати відбор проб зернових з кузовів декількох автомобілів або вагонів-хопперів, які розташовуються один за одним, або на сусідніх лініях. В таких ситуаціях необхідно мати декілька пробовідбірників або один високомобільний пробовідбірник з компактним зондом. Проте, на сьогоднішній день на ринку систем відбору проб подібні рішення відсутні.

Конструкторський відділ компанії ІННОВІННПРОМ на чолі з генеральним конструктором Грищуком Юрієм Сергійовичем знайшли унікальне рішення для озвучених проблем - з метою зменшення габаритних розмірів пробовідбірників і підвищення їх мобільності розроблено іноваційний телескопічний зон, який в складеному стані має компактні розміри і може бути розміщений на високорухомій каретці, що переміщується в одній або двох горизонтальних площинах. При цьому відібрана проба накопичується в бункері мобільного блока і може бути до ставлена в лабораторію пневмомагістраллю або пневмопоштою.

Завдяки тому, що телескопічний зонд має великий робочий хід і оснащений буром, що обертається забезпечується гарантований відбор проби до дна кузова будь якого автомобіля і до дна вагона-хоппера.

Телескопічний зонд є унікальною конструкторською розробкою і захищений авторським патентом.

Основні параметри телескопічного зонда з буром, що обертається:

Висота в складеному стані, м 1,7
Висота в розкладеному стані, м 4,7
Робочий хід зонда, м 3,0

 

Мобільний блок з телескопічним зондом оснащений гідростанцією приводів розкриття зонду і переміщення, пневмотранспортним обладнанням, системою управління на основі високопродуктивного програмуємого логічного контролера Shcneider Modicon, системою радіокерування, системою бездротового моніторінгу і налаштування, системою підтримання температурних режимів, системою відеоконтролю, системами безпеки і оповіщення.

Мобільний блок самостійно, без участі оператора, здійснює сканування люків вагонів і відбор і накопичення проб, їх доставку до точок відправки в лабораторію. При цьому з метою запобігання виникненню аварій і нещасних випадків мобільний блок здійснює звукове і візуальне оповіщення персоналу про своє переміщення і режими роботи, завдяки механічним і ультразвуковим датчикам негайно зупиниться в разі виникнення непрогнозованої перешкоди.

Для забезпечення налаштувань системи відбору проб в комплект системи входять шафа управляння і контролю з кольоровою сенсорною графічною панеллю, комплект відеоконтролю і відеофіксації, основний і резервний комплекти радіокерування.

Оператор системи може здійснювати відбор проб не виходячи з лабораторії. При цьому переміщення рухомих модулів системи буде можливим лише при відсутності персоналу на вагонах / машинах, інакше система блокує виконання будь-яких операцій.

 

Відповідно рішенню експертів 11-го Національного морського рейтингу України за підсумками роботи водного транспорту в 2017 році року мобільний блок СДВПЗ-3 "ХОППЕР" відмічено пам'ятним знаком «Інженерне досягнення»

 

На даний момент фахівцями компанії ІННОВІННПРОМ ведеться робзробка модіфікації мобільного блока на акумуляторних батареях.

 

 

Презентація телескопічного зонда в форматі ppts

Для перегляду презентації необхідно мати на комп'ютері Microsoft PowerPoint.

 

 

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.