Інноваційний телескопічний зонд

Зачасту, під час вибору системи проб, в зерновиків виникає проблема, що жодна з існуючих на ринку України моделей пробовідбірників за своїми габаритами не вписується в споруди, що вже змонтовані на підприємстві. Наприклад, на зерноприймальному підприємстві доцільно встановити пробовідбірник у ваговій, яка вже накрита дахом, а висота даху замала для встановлення пробовідбірника, а підняття даху потребує значних фінансових витрат.

Інколи виникає потреба здійснювати відбір проб зернових з кузовів декількох автомобілів або вагонів-хопперів, які розташовуються один за одним, або на сусідніх лініях. В таких ситуаціях необхідно мати декілька пробовідбірників або один високомобільний пробовідбірник з компактним зондом. Нині, на ринку подібні рішення відсутні.

Генеральний конструктор Грищук Юрій на чолі Конструкторського відділу компанії знайшли унікальне рішення для озвучених проблем -  розроблено інноваційний телескопічний зон, який в складеному стані має компактні розміри і  розміщується на високорухомій каретці, що переміщується в одній або двох горизонтальних площинах. При цьому відібрана проба накопичується в бункері мобільного блоку і доставляється в лабораторію пневмомагістраллю або пневмопоштою.

Завдяки тому, що телескопічний зонд має великий робочий хід і оснащений буром, що обертається забезпечується гарантований відбір проби до дна кузова будь-якого автомобіля та вагона-хоппера.

Телескопічний зонд - унікальна конструкторська розробка, яка захищена авторським патентом!

Основні параметри зонда:

Висота в складеному стані, м 1,7
Висота в розкладеному стані, м 4,7
Робочий хід зонда, м 3,0

 

Мобільний блок з телескопічним зондом оснащений гідростанцією приводів розкриття зонду і переміщення, пневмотранспортним обладнанням, системами управління на основі високопродуктивного ПЛК Shcneider Modicon, радіокерування, бездротового моніторингу й налаштування, підтримки температурних режимів, відеоконтролю, безпеки та оповіщення.

Самостійно, без участі оператора, здійснює сканування люків вагонів, відбір і накопичення проб, їх доставку до точок відправки в лабораторію. З метою попередження аварій та нещасних випадків мобільний блок здійснює звукове та візуальне оповіщення персоналу про своє переміщення і режими роботи, завдяки механічним і ультразвуковим датчикам негайно зупиниться в разі виникнення непрогнозованої перешкоди.

Для забезпечення налаштувань системи відбору проб в комплект системи входять шафа управляння і контролю з кольоровою сенсорною графічною панеллю, комплект відеоконтролю і відеофіксації, основний і резервний комплекти радіокерування.

Оператор системи може здійснювати відбор проб не виходячи з лабораторії. При цьому переміщення рухомих модулів системи буде можливим лише при відсутності персоналу на вагонах / машинах, інакше система блокуватиме виконання будь-яких операцій.

 

Згідно рішення експертів 11-го Національного морського рейтингу України, за підсумками роботи водного транспорту в 2017 році року мобільний блок СДВПЗ-3 "ХОППЕР" відмічено пам'ятним знаком «Інженерне досягнення».

 

Нині ведеться робзробка модіфікації мобільного блока на акумуляторних батареях.

 

 

Презентація телескопічного зонду в форматі ppts

Для перегляду презентації необхідно мати на комп'ютері Microsoft PowerPoint.

 

 

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.