Мультихмарна платформа інтернету речей «САКУРА-ІІоТ»

Мультихмарна платформа інтернету речей «САКУРА-ІІоТ»

  • Єдиний інформаційний простір
  • Зниження виробничих витрат
  • Зростання енергоефективності
  • Штучний інтелект і машинне навчання

Інформаційна иультихмарна платформа індустріального інтернету речей САКУРА-IIoT об'єднує всі системи підприємства (операційні, технологічні, логістичні, фінансові та інші) в єдиний інформаційний простір з єдиною базою даних, чим забезпечує власнику та персоналу доступ до всіх даних, які циркулюють в системі у будь яку точку планети в режимі реального часу.

Єдиний інформаційний простір на базі платформи САКУРА-IIoT забезпечує всебічний контроль і аналіз операційних і технологічних процесів підприємства, гарантує зниження впливу людського фактору і збільшення ефективності та продуктивності виробництва. САКУРА-IIoT отримує дані як від програмного забезпечення і обладнання АСУ ТП так і дані сторонніх програм, наприклад бухгалтерських, задля їх аналітичної обробки та візуалізації ефективності втробничих процесів.

САКУРА-IIoT є високорівневою Java-платформою з відкритим кодом, яка призначена для створення корпоративних інформаційних систем і додатків. САКУРА-IIoT має масштабовану модульну архітектуру на основі популярних фреймворків, базується на Spring Framework та підтримує більшість його функцій. Модулі САКУРА-IIoT , такі як бази даних і бази додатків скомпоновані у вигляді програмних контейнерів, що забезпечує можливість інтегрувати її до обраного замовником хмарного сервісу провідних світових розробників та використовувати гарантовані сервісами функції зберігання, резервування, захисту і обробки даних, а також їх обчислювальні можливості. В залежності від масштабу Системи, що розгортається, кількості АРМ та об'єму даних, це може бути як локальний ПК або сервер підприємства, так і сервіс провідних світових розробників, наприклад Hetzner Cloud, Google Cloud, Microsoft Azure, Amazon Web Services або інший на вибір замовника.

 

САКУРА-IIoT - від хаоcу до системи:

SAKURA-IIoT

Переваги платформи САКУРА-IIoT:

МОДУЛЬНІСТЬ     Архітектура платформи дозволяє замовнику обирати необхідні модулі та їх вміст, а також включати будь-який модуль до складу іншого. Це дає можливість розробляти і впроваджувати кожен компонент системи поетапно і в подальшому об'єднувати їх в єдину систему.
Споживач отримує базові модулі та модулі, які максимально закривають питання збору, аналізу і візуалізації даних. Для кожного користувача забезпечується візуалізація аналітичних, статистичних, порівняльних і уточнених даних у вигляді таблиць, графіків, діаграм.

МАСШТАБУВАННЯ     Платформа дозволяє створювати горизонтально і вертикально масштабовані рішення. Підтримуються різні варіанти розгортання  САКУРА-IIоT з урахуванням запланованого навантаження додатків і допустимого часу простою.

СУМІСНІСТЬ     Додатки САКУРА-IIoT сумісні з популярними базами даних,  платформа підтримує практично всі існуючі інформаційні та операційні інтерфейси і протоколи передачі даних, що забезпечує можливість організації інформаційного обміну з будь-якими програмними продуктами, які працюють на підприємстві.

 

SAKURA-IIoTСАКУРА-IIoT має великий набір готових форм, модулів, таблиць, графіків, діаграм і тому налаштування системи під потреби замовника зводиться до конфігурування і адаптації для конкретного застосування та не займає багато часу і ресурсів.
Інтегровані технології штучного інтелекту і машинного навчання (AI & ML) забезпечують можливість автоматизувати рішення аналітичних задач на основі максимально точних прогнозів на підставі максимально повного об’єму даних, допомагаючи власникам бізнесів, аналітикам, маркетологам і іншим відповідальним співробітникам приймати правильні рішення в своїй роботі.

САКУРА-IIoT працює у будь якому зручному для замовника браузері на будь-якій операційній системі. Для входу до САКУРА-IIoT достатньо ввести internet-адресу у відповідне меню браузера. Доступ до САКУРА-IIoT надається на основі логіна і пароля. Конфігурація вікон і сторінок САКУРА-IIoT , права доступу, ролі персоналу визначаються на етапах формування технічного завдання та конфігурування системи, проте персоналу надається можливість адаптувати відображення даних у зручний для особистого сприйняття вигляд.

Робочий простір інформаційних бізнес-систем на базі платформи САКУРА-IIoT охоплює всі стадії виробничих та бізнес-процесів холдингу (підприємства). Відповідно до прав доступу споживач отримує необхідну технологічну, фінансову, аналітичну інформацію, розроблену спеціально для нього.
Таким чином користувач САКУРА-IIoT отримує в єдиному інформаційному просторі повний контроль і аналіз бізнесу від сировини до готової продукції з урахуванням витрат енергоресурсів і адміністративних витрат. При цьому значна частка процесів автоматично коригується у відповідності до інтегрованих алгоритмів штучного інтелекту і машинного навчання задля досягнення максимальної продуктивності виробництва.

 

Основні компоненти САКУРА-IIoT:

Інформаційно-аналітичні бізнес-системи, які розгортаються компанією ІННОВІННПРОМ на базі платформи САКУРА-IIoT, мають вбудовані елементи штучного інтелекту та виконують функції саморегулювання щодо оптимізації фінансових витрат шляхом оптимізації взаємопов’язаних виробничих і технологічних процесів, зменшення ролі людського фактору.

Платформа САКУРА включає в себе наступні аналітичні системи, які забезпечують контроль та управління всіма виробничо-технологічними процесами на промислових підприємствах:

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.