Модернізація і дооснащення пробовідбірників

Якщо на Вашому підприємстві вже встановлена система відбору проб, але в результаті тривалої експлуатації дедалі частіше трапляються непередбачувані ситуації з обладнанням, наприклад, поломки дротових пультів керування, порушення в пневмотранспортній системі, поломки високовартісних механічних вузлів і агрегатів тощо, компанія готова запропонувати ряд інженерних рішень, які підвищать якість роботи системи відбору проб.

Компанія виконує роботи з модернізації та дооснащення систем відбору проб зернових культур провідних світових виробників, за наступними напрямками:

 • Встановлення обладнання радіокерування пробовідбірником;
 • Встановлення обладнання відеоконтролю;
 • Модернізація превмотранспортних систем;
 • Виготовлення механічних вузлів і агрегатів.

 

 

 

Встановлення обладнання радіокерування пробовідбірником

При встановленні на існуючу систему відбору проб комплекту радіокерування підвищується ергономічність та надійність її роботи.

Комплект включає:

 • Основний і резервний пульти керування;
 • Радіоприймальний модуль;
 • Контролер керування і безпеки.

 

В якості комплекту передачі радіокоманд застосовується сертифіковане для використання в Україні радіообладнання керування крановими системами.

Контролер керування і безпеки окрім передачі команд радіокерування забезпечує нові функції з недопущення одночасного або порушення послідовності виконання команд управління пробовідбірником, які до модернізації призводили до поломки обладнання системи відбору проб.

 

 

 

Встановлення обладнання відеоконтролю

Обладнання відеоконтролю разом з обладнанням радіокерування забезпечують можливість віддаленого керування роботою пробовідбірника, наприклад, безпосередньо з лабораторії.

Комплект включає:

 • Прицільну відеокамеру;
 • Обзорні відеокамери;
 • Відеореєстратор;
 • Монітор.

 

Прицільна відеокамера встановлюється безпосередньо над зондом пробовідбірника і забезпечує можливість прицілювання і контролю відбору проб з кузова автомобіля або вагону. Відеокамера має ступінь захисту умов експлуатації не нижче ІР-64 (вуличне виконання).

Обзорні відеокамери встановлюють в достатній для охоплення всього майданчика відбору проб кількості і забезпечують контроль за переміщенням автомобілів і персоналу. Відеокамери мають ступінь захисту умов експлуатації не нижче ІР-64 (вуличне виконання).

Відеореєстратор забезпечує збереження всіх даних відеоконтролю. Монітор використовується в якості основного робочого місця оператора пробовідбірника і забезпечує перегляд поточної інформації з усіх відеокамер та збереженої інформації по роботі пробовідбірника. Разом вони встановлюються в зерновій лабораторії.

 

Модернізація пневмотранспортних систем

Що вона вклачає?

 • Виготовлення і встановлення сучасних економічних повітродувок;
 • Виготовлення і встановлення багатофункціональних лабораторних шаф;
 • Ремонт, заміна, дооснащення обладнання пневмотрас;
 • Виготовлення та встановлення зондів.

 

Моделі та потужність повітродувок обираються у відповідності до вимог пневмомагістралі так, щоб забезпечувались нормативні вимоги щодо дотримання рівня сорності.

Лабораторні шафи проектуються на основі типових, перевірених часом рішень, індивідуально під вимоги  лабораторії Замовника.

 

Практичне застосування систем радіокерування і відеоконтролю

(Відеофайл в нижній частині сторінки)

Відеозйомка штатною камерою СДВПЗ-3 «ХОППЕР»  автоматичного відбору точкових проб зерна із засипних люків критого залізничного вагону. 

Прохід мобільного блоку пробовідбірника вправо - це автоматичне, без участі оператора, сканування вагону на предмет визначення положення вагону, розташування, кількості і стану люків для визначення системою типу вагона.

Прохід вліво - автоматичний, також без участі оператора, відбір проби з подальшим її транспортуванням у лабораторію.

Завдання оператора - натиснути на радіопульті кнопку "СТАРТ". Всі подальші операції сканування, відбору і транспортування проб в лабораторію, цілком автоматичні. В разі виникнення будь яких проблем, наприклад, виявлення невідкритого люку, появи на вагоні стороннього об'єкту тощо система зупинить роботу та ввімкне аварійне звукове й світлове оповіщення.

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.