Технічна підтримка

Технічна підтримка

Як показує досвід, на великих автоматизованих підприємствах періодично виникає потреба у внесенні змін в існуючу технологічну схему, проблеми, пов'язані з неправильним налаштуванням обладнання та іншими помилками обслуговуючого персоналу. Такі перебої у роботі негативно позначаються на загальній ефективгності та фінансовому стані підприємства.

Але клієнти ТОВ ІННОВІННПРОМ максимально захищені в разі виникнення подібних проблем. Даний захист забезпечує штатний підрозділ дистанційної технічної підтримки компанії, фахівці якого в найкоротші терміни забезпечать компетентне вирішення проблем без виїзду на об'єкт, що значно скорочує час реакції та вартість робіт.

Виїзд спеціаліста проводиться лише у випадках апаратних проблем з обладнанням, які неможливо вирішити дистанційно з залученням штатного обслуговуючого персоналу підприємства.

 

Апаратно-програмний комплекс рішень по організації мережевої інфраструктури ТОВ ІННОВІННПРОМ забезпечує:

 1. Організацію і налаштування захищеного каналу з сервером віддаленої підтримки через мережу Internet - підключення мережі до спеціально виділеного вихідного порту приладу не потребує високої кваліфікації співробітників замовника; в разі відсутності на підприємстві замовника підключення до мережі Internet, доступ забезпечується через 3G-модем);
 2. Захист технологічної мережі від зовнішніх загроз;
 3. Віддалений доступ до IP-обладнання, ПЛК і АРМ машин замовника для виконання:
  - Профілактичних заходів забезпечення нормального функціонування системи;швидкої діагностики порушень у роботі систем;
  - Виявлення причин несправностей і, по можливості, вирішення їх в найкоротші терміни;
  - Періочичне оновлення програмного забезпечення;
  - Оновлення конфігурації обладнання в разі потреби;
  - Проведення робіт у зручний для замовника час, наприклад, під час перерви в технологічному процесі.

Час реакції на проблему буде значно вищим при наявності договору післягарантійного обслуговування Із замовником. Тоді обслуговування об'єкту включається до план-графіку обслуговування і фахівці виконають всі роботи у визначені терміни в необхідному об'ємі. Також, наявність договору обслуговування передбачає першочерговість реакції (виїзд на об'єкт або віддалене підключення) в разі виникнення аварійної ситуації. При відсутності договору на обслуговування час реакції буде значно більший, так як необхідно буде перерозподілити черговість роботи ремонтних бригад, відповідно, вартість робіт теж буде вищою.

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.