Відгуки

Люшня Юрій Миколайович
Генеральний директор ТОВ "Агросіті Інвест"

У період з 2011 року по сьогодні ТОВ «Агросіті-Інвест» плідно співпрацює з компанією ТОВ «ІННОВІННПРОМ». За час співпраці спеціалістами ТОВ «ІННОВІННПРОМ» успішно реалізовано проекти з розробки та впровадження систем дистанційного автоматизованого управління елеватором на наступних об'єктах:

  • ТОВ "Агродар-Бар", с. Міжлісся, Барський р-н, Вінницька обл.;

  • ТОВ «Радивилівський елеватор», м. Радивилів, Рівненська обл.;

  • ТОВ "Джулінський елеватор", с. Джулинка, Бершадський р-н, Вінницька обл.;

  • ТОВ «Кролевецький елеватор», м. Кролевець, Сумська обл.

Крім того, компанія «ІННОВІННПРОМ» на високому професійному рівні здійснила розробку та впровадження системи дистанційного контролю температури на об'єкті ТОВ «Кролевецький елеватор».

У ході виконання робіт співробітники ТОВ «ІННОВІННПРОМ» зарекомендували себе висококваліфікованими фахівцями. Роботи було виконано вчасно з дотриманням усіх договірних зобов'язань. Поставлене обладнання працює справно та без нарікань.

У своїй діяльності це підприємство повною мірою дотримується основних принципів ділового співробітництва та дотримання взаємних домовленостей.

ТОВ «Агросіті-Інвест» високо оцінює професіоналізм і рекомендує ТОВ «ІННОВІННПРОМ» як надійний партнер.

Іванчик Віктор Петрович
Засновник та Генеральний директор "АСТАРТА- Київ"

ТОВ фірма «Астарта-Київ» висловлює свою подяку компанії «ІННОВІННПРОМ» за успішне виконання робіт по проекту будівництва та реконструкції комплексу первинної обробки та накопичення зерна ТОВ «Хмільницьке» в місті Хмільник Вінницької обл. та на ВП «Війтівецький елеватор» ТОВ «Волочиськ-Агро» в смт Війтівці Волочиського р-ну Хмельницької обл.

Починаючи з 2009 року по даний час підприємство ТОВ «ІННОВІННПРОМ» є нашим надійним партнером та професійно виконало комплекс робіт з автоматизації управління елеваторами на вищевказаних об’єктах.

Спеціалістами компанії у встановленні строки були вирішені усі поставлені задачі та виконані роботи на високому рівні.

Хотілося б також відмітити оперативність та високу кваліфікацію спеціалістів компанії ТОВ «ІННОВІННПРОМ», їх вміння швидко реагувати на обставини.

Враховуючи вищезазначене, ТОВ фірма «Астарта-Київ» рекомендує ТОВ «ІННОВІННПРОМ» як надійного партнера з реалізації довгострокових проектів.

Ковток Галина Іванівна
Операційний директор групи компаній UkrLandFarming

Від імені керівництва UkrLandFarming PLC висловлюю щиру подяку ТОВ "ІННОВІННПРОМ", в особі заступника директора з впровадження новітніх технологій Белинського Володимира, за виконання електромонтажних робіт в елеваторній частині комбікормово-елеваторного комплексу ПАТ Компанія "Райз" в с.Волиця, Мостиський район, Львівська обл.

Бажаю колективу ТОВ "ІННОВІННПРОМ" залишатися на тому ж високому професійному рівні й постійно брати участь у нових перспективних проектах!

Відоменко Олександр Володимирович
Генеральний директор ТОВ "Іллічівський зерновий термінал"

ТОВ «Іллічівський зерновий термінал» висловлює подяку компанії ТОВ «ІННОВІННПРОМ» за плідну співпрацю протягом 8 років та успішну реалізацію низки проектів.

Компанія «ІННОВІННПРОМ» на високому професійному рівні здійснила розробку та впровадження автоматизованих продуктів на елеваторі, зокрема:

  • Автоматизована система керування технологічними процесами на елеваторі;

  • Елеваторні ваги продуктивністю 1200 т/год.;

  • Автоматизована система обліку зерна на елеваторі "САКУРА";

  • Система дистанційного автоматизованого контролю за температурою.

Протягом усього періоду співробітництва спеціалістами компанії роботи виконувались завжди своєчасно, згідно з договірними зобов'язаннями та із забезпеченням високої якості по всіх видах робіт. Хочеться також відзначити оперативну та якісну технічну підтримку продуктів спеціалістами підприємства «ІННОВІННПРОМ».

Враховуючи тривалий успішний досвід роботи, наше підприємство вважає за можливе надати цей відгук та рекомендувати продукцію та послуги компанії ТОВ  «ІННОВІННПРОМ», а також планує плідну співпрацю і надалі.

Баришполь Георгій Русланович
Директор ТОВ "Сігнет-центр"

ТОВ «Сігнет-Центр» підтверджує, що протягом 2013 року фахівці компанії «ІННОВІННПРОМ» на високому професійному рівні здійснили необхідний комплекс робіт, зокрема:

- Виготовлення та монтаж силового обладнання;

- Монтаж внутрішнього освітлення;

- Монтаж зовнішнього освітлення;

- Виготовлення та монтаж блискавкозахисту та заземлення;

- Виготовлення та монтаж пожежної сигналізації;

- Виконання проектних робіт на АСУТП;

- Розробка та монтаж автоматизованої системи управління технологічними процесами елеватора.

Компанія «ІННОВІННПРОМ» виправдала наші очікування як з точки зору вартості та пошуку економічних рішень, так і з точки зору термінів та якості виконання робіт.

Ми рекомендуємо компанію «ІННОВІННПРОМ» для будь-якого подальшого проекту.

Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.