Автоматизація виробництва

Компанія ІННОВІННПРОМ більше 30 років є визнаним лідером на ринку розробки програмних і апаратних комплексів автоматизації технологічних процесів сільськогосподарської галузі.

Ми довели свій професіоналізм, завоювали довіру клієнтів і репутацію надійного партнера. Багатий досвід і індивідуальний підхід дозволяють нам створювати унікальні рішення для найрізноманітніших вимог замовників.

Жодна інжинірингова компанія України не може зрівнятися по кількості реалізованих проектів. В портфоліо реалізацій повна автоматизація близько сотні портових, лінійних елеваторів, млинів, цукрових і комбікормових заводів на території України, Казахстану, Молдови, а кількість виконаних локальних завдань автоматизації вимірюється сотнями і наближається до 1000.

ІННОВІННПРОМ це єдина на теренах України компанія, яка пропонує Замовнику повний спектр програмного забезпечення у відповідності до тенденцій, технологій і вимог четвертої промислової революції Industry 4.0.

Industry 4.0 - не просто модний вислів і візитівка технічної "просунутості", а нагальна потреба сьогодення, яка гарантує фінансовий успіх, розвиток технологій, реальний ріст продуктивності виробництва. Industry 4.0 забезпечує розвиток і поєднання автоматизованого виробництва, обміну даних і виробничих технологій в єдину саморегульовану систему з мінімальним втручанням людини у виробничі процеси.

Мультихмарна IIОT (Industrial Internet of Things) платформа САКУРА-ІІОТ поєднує всі процеси на аграрному підприємстві від контролю стану датчика на транспортері до автоматизованого робочого місця керівника холдингу в єдине інформаційне поле. САКУРА-ІІОТ забезпечує повну цифровізацію підприємства на всіх етапах виробництва.

Використовуючи новітні технологічні рішення Industry 4.0, ІННОВІННПРОМ значно розширює можливості програмного забезпечення, поступово вкладаючи в програмні продукти елементи штучного інтелекту, які вирішують завдання всеохоплюючого збору даних та їх подальшого аналізу з метою надання користувачу повної багатовимірної картини реального стану справ на виробництві(-ах). Хмарні кібернетичні сервіси САКУРА-ІІОТ контролюють всі фізичні процеси на підприємстві (підприємствах холдингу) та створюють їх віртуальні копії, забезпечують самонавчання та самоналаштування технологічних і виробничих процесів.

Прогнозований економічний ефект впровадження САКУРА на підприємствах (холдингах) варіюється в межах 15-18 %.

 

Мультихмарна IIoT операційна система управління виробництвом САКУРА ІНННОВІННПРОМ

САКУРА-ІІОТ забезпечує горизонтальну інтеграцію виробництв, постачальників і замовників в єдиний інформаційний простір та вертикальну інтеграцію наступних виробничих систем::

На рівні холдингу:

 1. EMI (Enterprise Manufacturing Intelligence) - зведення з багатьох джерел пов'язаних з виробництвом даних та формування звітів у вигляді таблиць і графіків для подальшого аналізу. Оскільки дані поєднуються з декількох джерел, вони мають структуру та контекст, які надають користувачам швидкий доступ до потрібної інформації, незалежно від того, звідки вони надходили;
 2. APS (Advanced Planning & Scheduling) - планування та управління поставками.

На рівні підриємства:

 1. PLM (Product Lifecycle Management) - всесторонній контроль і управління життєвими циклами продуктів на зернопереробних підприємствах, від моменту прийому до моменту відправки замовнику.включаючи контроль його кількості і якості;
 2. ERP (Enterprise Resource Planning) - планування ресурсів підприємства, автоматизація й керування обліком, фінансами, виробництвом, формуванням та розподілом запасів, реалізацією, постачанням, сервісним обслуговуванням, процедурами забезпечення якості продукції;
 3. MES (Manufacturing execution systems) - вирішення завдань синхронізації, координації, аналізу та оптимізації випуску продукції в рамках виробництва, активація виробничих потужностей на основі детального поопераційного планування виробництва, відстеження виробничих потужностей, збір інформації від АСУ ТП, відстеження і контроль параметрів якості, встановлення зв'язків між персоналом та обладнанням в рамках виробництва, встановлення зв'язків між виробництвом і постачальниками, споживачами, інженерним відділом, відділом продажів і менеджментом, гарантування відповідності застосовним юридичним актам;
 4. MOM (Manufacturing Operations Management) - управління виробничими процесами:

     
      5, TIA (Totally Integrated Automation) - автоматизація технологічних процесів від рівня приводів до рівня систем людино-машинного інтерфейсу, включаючи такі системи:

На цьому рівні максимум технологічних операцій покладається на PLC (програмуємі логічні контролери), для програмування котрих використовуються ліцензовані програмні продукти провідних світових виробників Schneider, Siemens, Wago, Omron тощо.

Всі програмні продукти системи САКУРА відповідають ключовим принципам Industry 4.0, таким як:

 • Взаємодія;
 • Віртуалізація;
 • Децентралізація;
 • Режим реального часу;
 • Орієнтація на поточне обслуговування;
 • Модульність.


В залежності від вимог Замовника щодо кількості автоматизованих робочих місць та об'ємів інформації, яка циркулює в системі, САКУРА  може розгортатися як на локальних серверах підприємства, так і в хмарних сервісах на вибір Замовника, таких, як GoogleCloud, MicrosoftAzure, AmazonCloud тощо. У випадку розгортання САКУРА на зовнішніх хмарних сервісах Система використовує їх очислювальні потужності. При цьому в хмарні сервіси перемішуються всі програмні служби і бази даних, які надалі будуть доступні у будь-якій точці планети у відповідності до наданих прав доступу. Всі дані багаторазово резервуються і захищаються багаторівневим шифруванням.

Компанія надає повний спектр послуг з автоматизації від проектування до здачі в промислову експлуатацію.

 

Презентація щодо автоматизації виробництва в форматі ppts

Для перегляду презентації необхідно мати на комп'ютері Microsoft PowerPoint.

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.