Системи контролю і захисту транспортного обладнання

Система є адаптованою мікропроцесорною системою і призначена для контролю та захисту транспортного устаткування - норій, транспортерів і інших вузлів і механізмів у випадках, якщо потрібно забезпечити безперервний автоматичний контроль режимів роботи і стану обладнання.
Система може працювати як автономно так і в складі комплексу автоматизації підприємства.

В залежності від призначення і комплектації обладнання, яке підлягає контролю і захисту, до складу системи, входять Прилад контролю і захисту ПКЗН-7, датчики руху, швидкості, положення, заповнення, забивання, рівня, температури, електричного струму та інші.

Система здійснює автоматичний контроль стану датчиків, багатоканальне вимірювання температури і швидкості руху приводів, вимірювання струму і напруги двигуна і в разі перевищення / заниження встановлених меж значень контрольованих параметрів подає аварійне попередження, а в разі досягнення критичних значень відключає силове обладнання подачі живлення. Граничні значення технологічних параметрів можуть бути задані за допомогою штатної клавіатури і дисплея приладу ПКЗН-7 або по мережі з ПК (ПЛК).

У разі застосування системи для контролю і захисту зернової норії система приймає сигнали від чотирьох датчиків центрування, змонтованих на норії. Кожен датчик видає один імпульс при проходженні кожного маталічного об'єкта (такого як ківш або болт) в зоні його чутливості. Контролер порівнює швидкість, визначену за цим вхідним сигналам, із заданим значенням (калібрувальна швидкість) і вмикає сигналізацію або відключає двигун норії, якщо вона відрізняється від калібрувальної швидкості більш запрограмованого відхилення в процентах. Дане допустиме відхилення визначається користувачем. Цифрове відображення швидкості на передній панелі блоку управління системи може масштабироваться відповідно до запрограмованого коефіцієнтом масштабування.

Сигнали про швидкість і центрування від ковшів або болтів стрічки, температурі підшипників, забиванні випускного патрубка і центрування барабана головки норії, струмі двигуна аналізуються мікроконтролером ПКЗН-7 і формують аварійне попереджувальне оповіщення і, в разі критичного перевищення Реальні показники можуть відрізнятися, зупиняють норію.

Система отримує також сигнал від пускового пристрою двигуна, який ініціює програмований таймер запуску. Під час пуску проводиться контроль швидкості і струму двигуна і в разі, якщо виявляється недостатнє прискорення (наприклад, через забивання) або значне перевищення встановленого струму, формується аварійне оповіщення та розривається ланцюг включення пускового контактора, що призводить до зупинки норії.

Прилад контролю і захисту ПКЗН-7 призначений для контролю стану транспортного обладнання елеватора - норій та транспортерів. Прилад застосовується в складі Системи контролю і захисту транспортного обладнання

Прилад контролю і захисту ПКЗН-7 забезпечує:

  • електричне живлення і прийом сигналів датчиків руху, швидкості стрічки, положення, заповнення, забивання, рівня, температури, струму;
  • відображення на дисплеї отриманих від датчиків даних і режимів роботи; налаштувань граничних значень;
  • видачу аварійних сповіщень;
  • розрив лінії включення силового контактора двигуна в разі виникнення аварійної сигналізації;
  • передачу даних на зовнішній ПК (ПЛК) для інтеграції в загальну систему управління технологічними процесами
  • управління технологічними процесами
 
Більш детально про систему в форматі pdf

 

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.