Автоматизація виробництва цукру

Система дистанційного автоматизованого управління цукровим заводом (СДАУ-Ц) призначена для автоматизації процесів очистки, випарки, сульфатації, конденсування та інших на цукрових заводах. Система забезпечує автоматичний контроль роботи обладнання, облік необхідних технологічних затримок, дотримання технологічних алгоритмів.

Застосування СДАУ-Ц дозволяє значно підвищити продуктивність роботи цукрового заводу і знизити економічні втрати за рахунок виключення помилок персоналу при роботі з обладнанням і скорочення до мінімуму технологічних затримок при включенні / виключенні обладнання, скорочення часу реакції системи в разі виникнення аварійної ситуації.

СДАУ-Ц забезпечує облік напрацювання кожної одиниці обладнання.

Для підтримки експлуатації впроваджених СДАУ-Ц реалізована система сервісної підтримки ІННОВІННПРОМ, яка надає можливість оперативного дистанційного вирішення питань модернізації технологічних схем, оновлення програмного забезпечення всіх рівнів, подолання аварійних ситуацій без виїзду представників розробника на об'єкт.

 

 Структура СДАУ-Ц

При побудові систем дистанційного автоматизованого управління цукровим заводом враховуються такі основні, вироблені на основі досвіду багаторічної успішної реалізації, принципи:

  • висока надійність системи;
  • модульність системи;
  • повторюваність при реалізації;
  • найкоротші терміни реалізації;
  • простота налагодження та обслуговування.

 

Програмовані логічні контролери (ПЛК) виконують функції управління обладнанням, контролю його стану і обробки аварійних ситуацій.

Програмне забезпечення ПЛК (ПЗ ПЛК) використовує типові алгоритмічні модулі (функціональні блоки) для основних типів виконавчих пристроїв і характерних завдань управління. Тому, при реалізації об'єкта автоматизації, завдання програміста зводиться до адаптації програмного забезпечення ПЛК до конкретного устаткування об'єкта шляхом настройки вже наявних функціональних блоків.

При побудові СДАУ-М передбачається можливість використання до 32 ПЛК одночасно. Дана архітектура має ряд переваг в порівнянні з класичною однопроцесорною системою:

  • вище надійність системи за рахунок розподілу структури (територіально по РП, функціонально по завантаженню / вивантаженню, типу зберігання та ін.);
  • практично відсутнє обмеження по кількості вхідних / вихідних каналів;
  • нижче вартість системи за рахунок зниження вартості ПЛК і зниження трудовитрат на його програмування (як правило, застосовується не перенасичений функціонально, простий в програмуванні ПЛК з мінімально достатніми технічними параметрами).

 

До пускозахисної апаратури (ПЗА) відносяться частотні приводи, пристрої плавного пуску електродвигунів, рубильники, автоматичні вимикачі, магнітні пускачі, реле управління та захисту, запобіжники, кнопки управління і кнопкові станції, кулачкові і пакетні вимикачі і перемикачі, сигнальні лампи, пр. ПЗА може встановлюватися як окремо, так і в комплектних станціях, щитах і пультах управління як відокремленими машинами і агрегатами, так і цілими технологічними лініями.

Для підключення обладнання застосовуються типові, виконані відповідно до вимог стандартів, схеми підключення та управління.

 

Програмне забезпечення СДАУ-Ц

Програмне забезпечення призначене для управління технологічними процесами очистки, випарки, сульфатації, конденсування  комбікормового заводу і візуалізації на екрані станції оператора в реальному масштабі часу повної і достовірної інформації про хід технологічного процесу.

Простий і зручний інтерфейс програми забезпечує ефективну і комфортну роботу з даними, що в свою чергу, мінімізує помилки і неточності.

ПЗ виконане у відповідності зі стандартами і рекомендаціями по розробці сучасного програмного забезпечення і працює в середовищі ОС GNU / Linux.

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.