Автоматизація виробництва на млинах

Система дистанційного автоматизованого управління млином (СДАУ-М) призначена для автоматизації процесів очистки, зволоження і розмолу зерна, відважування і фасування готової продукції на млинах. Система забезпечує автоматичний контроль роботи обладнання, облік необхідних технологічних затримок, дотримання технологічних алгоритмів.

Застосування СДАУ-М дозволяє значно підвищити продуктивність роботи млина і знизити економічні втрати за рахунок виключення помилок персоналу при роботі з обладнанням і скорочення до мінімуму технологічних затримок при включенні / виключенні обладнання, скорочення часу реакції системи в разі виникнення аварійної ситуації.

СДАУ-М забезпечує облік напрацювання кожної одиниці обладнання.

Для підтримки експлуатації впроваджених СДАУ-М реалізована система сервісної підтримки ІННОВІННПРОМ, яка надає можливість оперативного дистанційного вирішення питань модернізації технологічних схем, оновлення всіх рівнів, подолання аварійних ситуацій без виїзду представників розробника на об'єкт.

 

Структура СДАУ-М

При побудові систем дистанційного автоматизованого управління млином враховуються такі основні, вироблені на основі досвіду багаторічної успішної реалізації, принципи:

 • висока надійність системи;
 • модульність системи;
 • повторюваність при реалізації;
 • найкоротші терміни реалізації;
 • простота налагодження та обслуговування.

 

Програмовані логічні контролери (ПЛК) виконують функції управління обладнанням, контролю його стану і обробки аварійних ситуацій.

Програмне забезпечення ПЛК (ПЗ ПЛК) використовує типові алгоритмічні модулі (функціональні блоки) для основних типів виконавчих пристроїв і характерних завдань управління. Тому, при реалізації об'єкта автоматизації, завдання програміста зводиться до адаптації програмного забезпечення ПЛК до конкретного устаткування об'єкта шляхом настройки вже наявних функціональних блоків.

При побудові СДАУ-М передбачається можливість використання до 32 ПЛК одночасно. Дана архітектура має ряд переваг в порівнянні з класичною однопроцесорною системою:

 • вище надійність системи за рахунок розподілу структури (територіально по РП, функціонально по завантаженню / вивантаженню, типу зберігання та ін.);
 • практично відсутнє обмеження по кількості вхідних / вихідних каналів;
 • нижче вартість системи за рахунок зниження вартості ПЛК і зниження трудовитрат на його програмування (як правило, застосовується не перенасичений функціонально, простий в програмуванні ПЛК з мінімально достатніми технічними параметрами).

 

До пускозахисної апаратури (ПЗА) відносяться частотні приводи, пристрої плавного пуску електродвигунів, рубильники, автоматичні вимикачі, магнітні пускачі, реле управління та захисту, запобіжники, кнопки управління і кнопкові станції, кулачкові і пакетні вимикачі і перемикачі, сигнальні лампи, пр. ПЗА може встановлюватися як окремо, так і в комплектних станціях, щитах і пультах управління як відокремленими машинами і агрегатами, так і цілими технологічними лініями.

Для підключення обладнання застосовуються типові, виконані відповідно до вимог стандартів, схеми підключення та управління.

 

АРМО «Зерноочистка»

АРМО призначене для управління обладнанням відділення зерноочистки
Основні функції АРМ:

 • Вибір варіантів очищення зерна шляхом включення/виключення маршрутів переміщення зерна або окремих механізмів
 • Автоматичне формування маршрутів і контроль переміщення зерна
 • Контроль справності і режимів роботи обладнання, блокування аварійних ситуацій

АРМО «Розмол»

АРМО призначене для управління розмольним устаткуванням
Основні функції АРМ:

 • Вибір варіантів розмолу зерна шляхом включення/виключення механізмів
 • Контроль виходу продукції
 • Контроль справності і режимів роботи обладнання, блокування аварійних ситуацій

АРМО "Відділення готової продукції і фасовка"

АРМО призначене для управління складським і фасувальних обладнанням
Основні функції АРМ:

 • Автоматичне формування маршрутів переміщення готової продукції на фасувальне і відвантажувальне обладнання
 • Контроль руху та управління відвантаженням продукції
 • Контроль справності і режимів роботи обладнання, блокування аварійних ситуацій

 

Залишити заявку
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.