Статті

23 лютого 2021, 14:19

Об'єкт впровадження ІННОВІННПРОМ блискавично переміг у трьох номінаціях Національного морського рейтингу України

Ми пишаємось нашими клієнтами! І хочемо розділити нашу радість. Національний морський рейтинг України підсумував роботу портових терміналів за 2020 календарний рік і зовсім скоро нагородить переможців престижними відзнаками. 

25 грудня 2020, 20:55

Вітаємо з Новорічними святами!

Вітаємо з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо міцного здоров’я, миру та злагоди у ваших оселях. Щоб цього року здійснилися всі сподівання, реалізувалися плани й починання. Успіху Вам і добробуту!

 

З повагою,
Колектив ТОВ «Інновінпром»

16 жовтня 2020, 16:41

Вмієш працювати - вмій і відпочивати!


Корпоративне свято – це завжди необхідність вибору кращої локації та цікавої розважальної програми. При цьому обов’язково враховуються кількість працівників та їх інтереси, напрямок діяльності компанії тощо, але цьогоріч, безумовно, все скориговано відповідно до карантинних реалій!
Цьогоріч, себто 14 жовтня,  пройшов запланований корпоратив ТОВ “ІННОВІННПРОМ”, приурочений Дню українського козацтва, Дню захисника України, УПА та Покрови Пресвятої Богородиці!

28 вересня 2020, 16:33

Інновації в дії, або чому за технологіями майбутнє!

Конкуренція на ринку виробників елеваторного обладнання України нині досягла високої концентрації. Тим не менш, результат виправдовує очевидні ризики.

4 вересня 2020, 13:07

Зустріч із замовником - від ідеї до реальності!

Спроектувати зерносховище, побудувати елеватор «під ключ», оснастити його новітнім обладнанням – питання, що стають відправною точкою, моментом виявлення потреби, місцем, звідки починається подальша розмова у будь-яких переговорах.
02 вересня 2020 р. відбулася планова робоча зустріч “ІННОВІННПРОМ” із представниками замовника, де було обговорено питання узгодження та розробки проектної документації будівництва елеватора.

24 серпня 2020, 19:48

Вітаємо з Днем незалежності!

24 серпня 1991 року на позачерговій сесії Верховної ради України прийнято Постанову та Акт проголошення незалежності України, затверджені конституційною більшістю, — Україна стала незалежною державою з неподільною та недоторканою територією, на якій чинними є тільки власні Конституція, закони та постанови уряду.

Слава Україні!

31 липня 2020, 15:23

«Компанія року - 2019»

“ІННОВІННПРОМ” визнано Всеукраїнським галузево-аналітичним центром «Компанією року 2019», серед підприємств Вінницької області та в загальноукраїнському контексті, в розрізі КВЕД 33.20 “Установлення та монтаж машин і устатковання”. Статус присвоєно на основі Реєстру надійності та інвестиційної привабливості.

 

3 липня 2020, 14:55

Робота на карантині: Як не втратити «хвилю» та діяти?

Після введення карантинних обмежень українські агропромислові компанії розпочали адаптацію до новоскладених умов праці: одні взяли курс на очікування, інші ж пристосувалися до нових правил гри. Чи не на всіх підприємствах були введені обмежувальні заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусу: переведення працівників на дистанційний режим роботи, проведення санітарно-епідеміологічних заходів для забезпечення безпечних умов праці, превентивні профілактичні заходи безпеки тощо. 

30 квітня 2020, 13:13

Бізнес-зустріч з директоратом елеваторів ПрАТ «Зернопродукт МХП»

28 квітня 2020 року на базі «Ямпільський елеватор» філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», м. Ямпіль, відбулася бізнес-зустріч топ-менеджменту компанії ТОВ «Інновіннпром» із директоратом елеваторного напряму ПрАТ «Зернопродукт МХП».

8 квітня 2020, 18:33

Бізнес на карантині: не знаєте як організувати?

Нині, тема організації дистанційної роботи є як ніколи актуальною. Запровадити віддалену роботу з 17.03.2020 р. зобов’язує Закон № 530 (пп. 1 п. 2 Прикінцевих положень): «На період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, роботодавець може доручити працівникові… виконувати протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором, вдома».

Сторінки

Напишіть нам
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Замовте послугу зараз!
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.