Модернізація і дооснащення систем відбору проб

Якщо на Вашому підприємстві вже встановлена система відбору проб, але в результаті тривалої експлуатації дедалі частіше трапляються непередбачувані ситуації з обладнанням, наприклад, поломкою дротових пультів керування, порушеннями в пневмотранспортній системі,  поломкою високовартісних механічних вузлів і агрегатів, та інш., фахівці ІННОВІННПРОМ готові запропонувати Вам ряд сучасних інженерних рішень, які позбавлять Вас головного болю та підвищать якість роботи Вашої системи відбору проб.

Компанія ІННОВІННПРОМ виконує роботи з модернізації та дооснащення систем відбору проб зернових культур провідних світових виробників.Основними напрямками такої роботи є:

 • Встановлення обладнання радіокерування пробовідбірноком
 • Встановлення обладнання відеоконтролю
 • Модернізація превмотранспортних систем
 • Виготовлення механічних вузлів і агрегатів

 

Встановлення обладнання радіокерування пробовідбірноком

При в становленні на існуючу систему відбору проб комплекту радіокерування значно підвищується ергономічність та надійність її роботи.

Комплект обладнання радіокерування включає:

 • Основний і резервний пульти керування
 • Радіоприймальний модуль
 • Контролер керування і безпеки

 

В якості комплекту передачі радіокоманд застосовується сертифіковане для використання в Україні радіообладнання керування крановими системами.

Контролер керування і безпеки окрім передачі команд радіокерування забезпечує нові функції з недопущення одночасного або порушення послідовності виконання команд управління пробовідбірником, які до модернізації призводили до поломки обладнання системи відбору проб.

 

Встановлення обладнання відеоконтролю

Обладнання відеоконтролю разом з обладнанням радіокерування забезпечують можливість віддаленого керування роботою пробовідбірника, наприклад, безпосередньо з лабораторії.

Комплект обладнання відеоконтролю включає:

 • Прицільну відеокамеру
 • Обзорні відеокамери
 • Відеореєстратор
 • Монітор

 

Прицільна відеокамера встановлюєтьс безпосередньо над погружним зондом пробовідбірника і забезпечує можливість прицілювання і контролю відбору проб з кузова автомобіля або вагону. Відеокамера має ступінь захисту умов експлуатації не нижче ІР-64 (вуличне виконання).

Обзорні відеокамери встановлюють в достатній для охоплення всього майданчика відбору проб кількості і забезпечують контроль за переміщенням автомобілів і персоналу. Відеокамери мають ступінь захисту умов експлуатації не нижче ІР-64 (вуличне виконання).

Відеореєстратор забезпечує збереження всіх даних відеоконтролю. Монітор використовується в якості основного робочого місця оператора пробовідбірника і забезпечує перегляд поточної інформації з усіх відеокамер та збереженої інформації по роботі пробовідбірника. Відеореєстратор і монітор встановлюються в зерновій лабораторії.

 

Модернізація пневмотранспортних систем

Модернізація пневмотранспортних систем включає:

 • Виготовлення і встановлення сучасних економічних повітродувок
 • Виготовлення і встановлення багатофункціональних лабораторних шаф
 • Ремонт, заміна, дооснащення обладнання пневмотрас
 • Виготовлення та встановлення зондів

 

Моделі та потужність повітродувок обираються у відповідності до вимог пневмомагістралі так, щоб забезпечувались нормативні вимоги щодо дотримання рівня сорності.

Лабораторні шафи проектуються на основі типових, перевірених часом рішень, індивідуально під технологічні, естетичні та ергономічні вимоги  лабораторії Замовника.

 

Приклад практичного застосування систем радіокерування і відеоконтролю

(Відеофайл в нижній частині сторінки)

Відеозйомка штатною камерою СДВПЗ-3 «ХОППЕР»  автоматичного відбору точкових проб зерна із засипних люків критого залізничного вагону. 

Прохід мобільного блоку пробовідбірника вправо - це автоматичне, без участі оператора, сканування вагону на предмет визначення положення вагону, розташування, кількості і стану люків для визначення системою типу вагона.

Прохід вліво - автоматичний, також без участі оператора, відбір проби з подальшим її транспортуванням у лабораторію.

Єдина задача оператора - натиснути на радіопульті кнопку "СТАРТ". Всі подальші операції сканування, відбору і транспортування проб в лабораторію, цілком автоматичні. В разі виникнення будь яких проблем, наприклад, виявлення невідкритого люку, появи на вагоні стороннього об'єкту та інш. система зупинить роботу і включить аварійне звукове і світлове оповіщення.

Залишити заявку
Напишіть нам
Замовте послугу зараз!